LOM PRAHA s.p. :: LOM PRAHA

Tiskové prohlášení k videu ČR PORUŠUJE SANKCE EVROPSKÉ UNIE

Created: 12. 04. 2017

Tiskové prohlášení k videu ČR PORUŠUJE SANKCE EVROPSKÉ UNIE

Projekt Remobil pokračuje

Created: 26. 01. 2017

Celkem čtrnáct státních podniků a příspěvkových organizací Ministerstva obrany se připojilo k projektu Remobil pořádaného ve prospěch Jedličkova ústavu a škol pod heslem „Nehoď mobil vedle, podpoř žáky z Jedle.“

Projekt Remobil

Created: 14. 12. 2016

Ministerstvo obrany se i se svými státními podniky zapojilo do projektu Remobil, jehož cílem je sběr mobilních telefonů ve prospěch Jedličkova ústavu a škol.

Seminář na téma „Životnost a únavová poškození vrtulníkové technik"

Created: 01. 12. 2016

Dne 29. listopadu byl na 22. základně Vrtulníkového Letectva zahájen seminář se zaměřením na Životnost a únavová poškození vrtulníkové techniky.

LOM PRAHA

is one of the world‘s leading companies offering complex services for Mil helicopters and L-39 aircrafts. Our experienced staff is able to provide a whole range of services starting from helicopter acquisition support, through ground and flight crews training to all levels of helicopter maintenance works including general overhauls and upgrades. We focus mainly on providing complex operation solutions for Mi-2, Mi-8/17, Mi-24/35 helicopters and their equipment (turboshaft engines, gearboxes and auxiliary power units) as well as repairs of L-39 aircraft and their engines.

LOM TRADE

Copyright © LOM PRAHA s.p., EVici tvorba www stránek a e-Shopů, system UPgates
Site map | Terms and Conditions