Strojní obrábění

Soustružení na CNC Tornádo 600 a broušení na kulato na nové brusce BSKU 50

Tornádo 600 - jednovřetenový CNC s průchodností vřetene 80mm! Stroj má revolverovou hlavu osazenou 12 nosiči držáku nástroje, hydraulické upínání obrobku a hydraulický koník ručně nastavitelný. Upnutí obrobku do průměru 200mm. Je vhodné na středně sériovou výrobu např. na výrobu pouzder/podložek/šroubů. Samozřejmostí je vyhotoveni protokolu , osvědčení o kvalitě, případně prohlášení o shodě COC.

BSKU 50

Bruska oběžný průměr do 500mm, vzdálenost mezi hroty 2000mm, váha obrobku upnutá mezi hroty 80kg. Vhodná pro broušení hřídelí, pístnic. Je nutné dodat výkresovou dokumentaci. Samozřejmostí je vyhotoveni protokolu , osvědčení o kvalitě, případně prohlášení o shodě COC.

Výroba těsnění na stroji ARISTO 1310

Nabízíme výrobu těsnění dle vámi dodané výkresové dokumentace, ale i dle dodaného vzoru. Výroba těsnění o velikostech od 30 x 30mm do 800 x 800mm. LOM PRAHA s.p. nabízí výrobu těsnění a šablon na stroji ARISTO 1310 nejen pro let. techniku, ale i samozřejmě i pro jiná odvětví. Je nutné dodat výkresovou dokumentaci na jednoduché výrobky v tištěné verzi a u tvarově složitých výrobků v elektronické verzi ve formátu .dxf v měřítku 1:1, popřípadě ve formátech cadovských aplikací (SE, NX). Výroba probíhá pomocí tří hlavních nástrojů oscilační nůž, rolovací kolečko a tažný foliový nůž. Zařízení je schopné vyřezávat z folií a měkkých materiálů do tloušťky 10 mm v rozměru asi 1m x 1m. Materiál - guma síla max. 8mm/fíbr síla max. 1mm/těsniva síla max. 3mm/filc síla max.10mm ostatní dle telefonické domluvy. Samozřejmostí je vyhotoveni protokolu , osvědčení o kvalitě, případně prohlášení o shodě COC.

Vyvažování rotačních dílů

Nabízíme vyvažování rotační dílů o hmotnosti 500 g až 1000 kg a max. průměru 1600 mm a délky cca 2 500mm. Pro tuto službu využíváme špičkové měřící zařízení SCHENCK. LOM PRAHA s.p. provádí dynamické vyvažování kotev elektromotorů, řemenic, kol ventilátorů, klikových hřídelí, rotačních válců. Vyvažování provádíme v souladu s normou ČSN ISO 1940-1. Samozřejmostí je vyhotoveni protokolu o vyvážení dílů, osvědčení o kvalitě, případně prohlášení o shodě.

Více informací k výše nabízeným produktům na:

Galvanovna, vyvažování rotačních dílů a výroba těsnění LOM PRAHA s.p.
Tel.: 296 505 540
Fax: 296 505 610
e-mail: vyvazovani@lompraha.cz