LOM PRAHA s.p. :: Reference společnosti LOM Praha. s.p.

Zpět

Reference

Důkazem kvality naší práce jsou podmínky, v nichž námi opravené vrtulníky, letouny, motory a reduktory bezpečně slouží. Ať už se jedná o horké a vysokohorské prostředí Afghánistánu, vlhké přímořské klima Nigérie, nebo subtropický Vietnam, naše výrobky vždy spolehlivě fungují. V průběhu let, ve kterých se věnujeme vrtulníkům řady Mi, byla námi opravená technika nesčetněkrát nasazena ve všech klimatických a geografických podmínkách na světě. Například vrtulníky Mi-17 a Mi-171 Armády České republiky, pro něž zajišťujeme opravy i modernizace, byly úspěšně nasazeny na vojenských cvičeních za polárním kruhem i v Izraeli a v Afghánistánu.

Našim zákazníkům nabízíme nejen opravy vrtulníků, letadel a jejich agregátů, ale i záruční a pozáruční servis a to v délce dle dohody. Za svou práci ručíme a naše standardy jsou výrazně vyšší než zvyklosti na trhu. Například pro vrtulníkové motory a reduktory nabízíme záruku 500 hodin v ceně opravy. Dokážeme nabídnout i servisní tým připravený k výjezdu k zákazníkovi v případě potřeby.

Kvalita

LOM Praha s.p. dbá na kvalitu v každé fázi projektuPrioritou podniku je nabízet zákazníkům kvalitní produkty a služby, které jsou v souladu s jejich potřebami a očekáváním. V tomto duchu je postavena i politika jakosti podniku LOM PRAHA s.p., který je certifikován dle normy ISO ISO 9001:2015. V národním a evropském měřítku spolupracujeme s agenturou EASA,  Úřadem civilního letectví ČR a Odborem vojenského letectví Ministerstva obrany ČR. LOM PRAHA s.p. je držitelem Potvrzení na stupeň utajení TAJNÉ, které mu bylo vydáno na základě bezpečností prověrky provedené NBÚ ČR.

Unikátní postavení podniku na světovém trhu potvrzuje držení mezinárodně uznávaných civilních certifikátů AR MAK, Ross Aviacia, GosNII GA a dále certifikáty konstrukčních kanceláří MVZ Mil a Klimov. Podnik je taktéž držitelem mezinárodního vojenského certifikátu AQAP 2110 a řady dalších systémových, typových a zákaznických certifikátů kvality.

Jsme členem:

Asociace obranného a bezpečnostního 
průmyslu ČR
 
 
Svaz českého leteckého
průmyslu

 

 

 

Copyright © , EVici tvorba www stránek a e-Shopů, system pronájem e-shopu Upgates
Mapa stránek | Obchodní podmínky